Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Poslední červencovou sobotu se ve Vranově konala tradiční letní zábava pod širým nebem.Autor: Martina Křečková

„Letos je zábava, na které zahraje místní kapela (PO)KROK spojená i se setkáním hasičského okrsku Ostředek, do něhož patří sbory dobrovolných hasičů z Hvězdonic, Samechova, Třemošnice, Ostředka, Choratic a my," prozradil hned v úvodu starosta Sboru dobrovolných hasičů Vranov Jan Roubíček.

Celá akce, která se protáhla až do pozdní noci, odstartovala v 16 hodin oficiálním nástupem všech přítomných hasičských sborů pod taktovkou starosty okrsku Ostředek Martina Kůrky a velitele okrsku Františka Nerada, a předáním certifikátů všem šesti sborům ostředeckého okrsku.